pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 15 września 2017
  • 13 października 2017
  • wyświetleń: 1086

Wesołe bajeczki w Pawłowicach, tym razem o smokach

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach zaprasza 13 października o 17.00 na drugie przedstawienie z cyklu "Wesołe Bajeczki" pt. "Czego nie wiecie o smokach".

Główna bohaterka - Lu - doświadczyła przykrych sytuacji i szuka kogoś na kim mogłaby się odegrać. Straszne smoki są dobrym obiektem do wyżycia się - trzeba je zabić! Z upływem czasu i wraz z kolejnymi napotykanymi smokami, Lu przekonuje się, że przemoc jest bezsensowna i niczym nieuzasadniona, a komunikacja z innymi powinna być oparta na rozpoznaniu własnych emocji. Poważny temat został w przedstawieniu potraktowany z dużym poczuciem humoru.

Przedstawienie zrealizowane w konwencji teatru ulicznego, ze średniowieczną stylistyką kostiumów i muzyki nagranej z wykorzystaniem dawnych instrumentów oraz dużymi, barwnymi formami animowanych smoków.

Spektakl inspirowany książką słynnego psychologa Marshalla B. Rosenberga "Porozumienie bez przemocy" może być świetnym pretekstem do rozmowy z dziećmi.

Gminny Ośrodek Kultury Pawłowice

43-250 Pawłowice
ul. Zjednoczenia 67

tel. 32 4722 570
fax 32 4722 570

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.