pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 15 września 2017
  • 22 września 2017
  • wyświetleń: 1335

Bezpłatne warsztaty kulinarne dla najmłodszych w Patio Con Gusto

W tym tygodniu Restaurację Bazar u Koziołka odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. dr Franciszka Harazima w Żorach.

Bezpłatne warsztaty kulinarne dla najmłodszych w Patio Con Gusto


Dzieci zaczęły swoje warsztaty kulinarne od zwiedzania restauracji Patio Con Gusto, potem udały się do Barazu, gdzie mogły spróbować swoich sił w gotowaniu. Na początku każdy mały kucharz otrzymał niezbędnik każdego gastronoma: nożyk, deskę do krojenia i fartuszek oraz krótki instruktaż o zasadach BHP podczas gotowania.

Tym razem podczas warsztatów dzieci pod okiem szefa kuchni Bogusława Liszki przygotowywały muffinki marchewkowe, sałatki owocowe i jarzynowe, tortille i pyszną lemoniadę. Po przygotowaniu wszystkich posiłków mali kucharze chętnie opowiadali o swoich daniach, a jeszcze chętniej zjadali!

Dziękujemy serdecznie za miło spędzony czas wszystkim małym kucharzom i czekamy na kolejne warsztaty.

Niespodzianką jest również fakt, iż kolejna firma PRALMAX z Pszczyny dołączyła do wspierania naszych warsztatów kulinarnych. Dziękujemy serdecznie i zapraszamy inne firmy do wspierania dziecięcych umiejętności kulinarnych.

PATIO Con Gusto Sala weselna

43-200 Pszczyna
ul. Zdrojawa 4

tel. 735 005 969
tel. 735 005 968
kom. 735 005 969REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.