Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 września 2017
  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 3995

Wycieczka rowerowa z PTTK odwołana

Za nami:

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej" Koło" zaprasza na wycieczkę rowerową Poznajemy Okolice Pszczyny "Przewodnik Czeka". Impreza odbędzie się w niedzielę, 24 września.

UWAGA - informacja od organizatora: W związku z prognozowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (ciągłe opady deszczu, niska temperatura) odwołujemy wycieczkę rowerową z cyklu
Przewodnik Czeka "Poznajemy okolicę Powiatu Pszczyńskiego" planowaną na dzień 24 września
2017


Spotkanie pod biurem PTTK zaplanowano na godzinę 12.45. Kwadrans później uczestnicy wyjadą z pszczyńskiego rynku w trasę "Szlakiem myślistwa w lasach pszczyńskich", która liczy 42 kilometry. Przebiega ona asfaltowymi drogami lokalnymi o małym natężeniu ruchu drogowego i utwardzonymi drogami leśnymi.

Trasa będzie przebiegać przez miejscowości: Pszczyna, Czarków, Radostowice, Kobiór, Suszec, Kryry, Mizerów, Poręba i ponownie Pszczyna. W trakcie eskapady uczestnicy zobaczą liczne atrakcje turystyczne, na tej liście znalazły się: teren po byłej jednostce wojskowej w Czarkowie, rezerwat "Babczyna Dolina", kapliczka "Brynicka Maryjka", ośrodek sportowo-rekreacyjny "Gwaruś" oraz pałac "Bażantarnia" w Porębie.

Wymagane jest ubezpieczenie uczestnika wycieczki (członkowie PTTK z opłaconą składką na 2017 rok są objęci ubezpieczeniem w ramach składki). Organizatorzy sugerują, by zabrać ze sobą każdy rodzaj roweru z wyjątkiem szosowego, tzw. kolarzówki.

Dodatkowych informacji o wycieczce udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej (Pszczyna, Rynek 15, tel. 32 449-11-23).

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 15

tel. 032 449 11 23
tel. 032 210 35 30
fax 032 210 35 30

new, ups / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.