Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 8 września 2017
  • wyświetleń: 24176

[ZDJĘCIA] Koncert dla Asi Hańderek: muzyka i podziękowania

W czwartek, 7 września na ulicy Bankowej odbył się specjalny koncert charytatywny "Wspólnie pokonamy chorobę". Był on zadedykowany Asi Hańderek, mieszkanki Pszczyny, która zmaga się z nowotworem.

Loading...


Bankowa Street Live dla Asi Handerek - 07.09.2017 r. · fot.


Od godziny 16.00 na scenie występowały zespoły: Now, Spolish Radio, Paganda oraz Meadow Flow. Jak już przywykli stali bywalcy koncertów Bankowa Street Live, dobrej muzyki nie brakowało. To jednek nie grupy muzyczne były w tym dniu najbardziej oczekiwanymi osobami. Była nią Asia Hańderek, mieszkanka Pszczyny, na leczenie której od kilku dni zbierane są pieniądze w Pszczynie i całym kraju.

Bankowa Street Live - zespół Spolish Radio - 07.09.2017 r. · fot.


W trakcie całej akcji zorganizowanej przez stowarzyszenie Omnibus z Pszczyny w ciągu zaledwie kilku dni udało się zebrać ponad 400 tysięcy złotych. Joanna, która pojawiła się na scenie podziękowała wszystkim za wsparcie i pomoc, a większości osób, które okazywały jej pomoc, dziękowała osobiście.

Bankowa Street Live - zespół Now - 07.09.2017 r. · fot.


Zebrane środki zostaną przeznaczone na zabieg, który ma pomóc 34-letniej Asi pokonać raka śluzowo-komórkowego żołądka. Dzięki leczeniu Joanna, ma szansę wygrać z chorobą.

Bankowa Street Live - zespół Paganda - 07.09.2017 r. · fot.


W piątek rano, o godzinie 6.30 Asia Hańderek wyleciała z mężem do Meksyku. Tam podda się terapii.

Bankowa Street Live - zespół Meadow Flow - 07.09.2017 r. · fot.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA