pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 września 2017
  • 8 października 2017
  • wyświetleń: 12872

[ZDJĘCIA] Grupa fotografów spacerowała po naszym mieście

W sobotę w Pszczynie odbył się spacer fotograficzny zorganizowany przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, w ramach Scott Kelby's Worldwide Photowalk. Była to kolejna edycja imprezy wymyślonej przez znanego amerykańskiego fotografa i autora poradników. Jednego dnia tysiące ludzi na całym świecie ruszają na spacery fotograficzne, a później ich zdjęcia biorą udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Na spacerze po Pszczynie były nie tylko osoby z naszego miasta, ale także z Tychów, Sosnowca, Bielska-Białej, a nawet z Żywca. Trasa pszczyńskiego spaceru zaczynała się od dworca PKP. Następnie fotografowie przeszli ulicami Kilińskiego, Antesa, Kopernika, Bramkowa, Rynek. Byli również w parku oraz na cmentarzach - św Jadwigi i Żołnierzy Radzieckich. Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć, które zrobili uczestnicy spaceru.

Spacer po Pszczynie - 07.10.2017 · fot.


Tyskie Towarzystwo Fotograficzne regularnie organizuje spacery fotograficzne, które przyciągają stale rosnące grono pasjonatów nie tylko z Tychów. - Dbamy o to, aby robione wspólnie zdjęcia były później pokazywane, a ich autorzy mogli porównać swój punkt widzenia z perspektywą innych osób. Co roku prezentujemy efekty spacerów w Pasaż Kultury Andromeda w Tychach. 9 października o godz. 19.00 zapraszamy na Spacerowy slide show - zapewniają organizatorzy.

W minionym roku zorganizowali, pod hasłem "Szukając serca miasta", pierwszy spacer w Tychach w ramach Scott Kelby’s Worldwide Photowalk. W tym roku wspólnie fotografowali już w Browarze Obywatelskim, w Mikołowie, w lipcu były "Tychy po kolei", na początku sierpnia nocne fotografowanie miasta, a w niedzielę 3 września trasa dookoła Jeziora Paprocańskiego.

Portale pless.pl oraz tychy.info były patronami medialnymi wydarzenia.

new, ups / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.