pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2017
  • 30 września 2017
  • wyświetleń: 993

Konkurs w OSK Krzempek - do wygrania opłacenie egzaminu

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Krzempek, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem: "Kierowco! Dbaj o bezpieczeństwo na drodze". Główną nagrodą w konkursie jest opłacenie pierwszego egzaminu państwowego (teoretycznego i praktycznego) w WORD.

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. z o.o.


W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zapisały się na kurs prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, B, BE w Punkcie OSK Krzempek w Pszczynie w terminie od 1 sierpnia br. lub zapiszą się do 29 września br.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia interpretującego hasło przewodnie i przesłanie go na adres e-mail: oskpszczyna@wp.pl (w treści należy wpisać tytuł zdjęcia, imię, nazwisko, nr telefonu) do 2 października br.

Osoba, która najkreatywniej zinterpretuje hasło przewodnie oprócz opłaconego egzaminu otrzyma również płytę z pełną bazą pytań na egzamin państwowy.

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. z o.o.


Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 4 października na profilu facebookowym OSK Krzempek: www.facebook.com/MOSKRZEMPEK

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępny na ww. profilu facebookowym, w Punkcie Ośrodka przy ul. Kopernika 14 w Pszczynie oraz pod nr tel: 512-246-250.

Zapraszamy!

Międzynarodowy Ośrodek Szkoleniowy Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Kopernika 14

tel. 32 210 31 01
kom. 512 246 250REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.