pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2374

[ZDJĘCIA] 21. Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

19 sierpnia w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie odbył się 21. Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich. W tym roku o Róg Księcia Pszczyńskiego walczyło kilkudziesięciu sygnalistów.

21. konkurs sygnalistow mysliwskich - 19.08.2017 · fot.


- W imieniu Zarządu Powiatu Pszczyńskiego chciałbym wyrazić wielką satysfakcję, że po raz 21. gościcie na ziemi pszczyńskiej. To co robicie jest elementem nie tylko kultury pszczyńskiej czy śląskiej, ale wręcz narodowej, dlatego ta dbałość o tradycję myśliwską na naszej ziemi jest bardzo cenna. Wszystkim uczestnikom konkursu życzę sukcesów - mówił podczas otwarcia konkursu wicestarosta Krystian Szostak.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w kategorii solistów w klasie D,C,B,A, zespołów w klasie C,B,A,G, a także w kategorii muzyka myśliwska w klasie MB, MSH i Es. W wydarzeniu wzięła udział również delegacja z Niemiec, a każdy chętny mógł posłuchać muzyki myśliwskiej podczas specjalnego koncertu, który odbył się na pszczyńskim rynku.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.