pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 sierpnia 2017
  • 16 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 5608

Zespół Koszau z Pszczyny zwycięzcą Cloud9 Festival 2017

Pochodzący z Pszczyny zespół Koszau zwyciężył tegoroczną edycję konkursu Cloud9 Festival. Do zespołu powędrowała Złota Szyna Cloud9 Festival 2017. Nagrodą dla grupy jest też między innymi współpraca z agencją HPG Promotion Group.

Zespół Koszau z Pszczyny zwycięzcą Cloud9 Festival 2017
Zespół Koszau z Pszczyny został zwycięzcą Cloud9 Festival 2017.


Cloud9 Festival 2017 to czterodniowy maraton kultury i sztuki, źródło osobistego rozwoju i nośnik pozytywnych treści, powoływany do życia przez grupę animatorów, dla których festiwal stanowi źródło samonapędzającej energii. Festiwal trwał w dniach od 10 do 13 sierpnia w Środzie Wielkopolskiej. Zespół Koszau do finału zakwalifikował się jako jedna z czterech ekip. Jako laureat zagrał koncert na głównej scenie festiwalowej, obok Krzysztofa Zalewskiego i zespołu Kroki.Więcej o grupie przeczytacie na profilu zespołu na facebooku: www.facebook.com/Koszau.band/ My przypominamy, że zespół zagra już w najbliższą sobotę na Dniach Pszczyny. Koncert Koszau jest zaplanowany na godzinę 22.45 na pszczyńskim rynku.

Zespół Koszau z Pszczyny zwycięzcą Cloud9 Festival 2017
Zespół Koszau z Pszczyny

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.