pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 sierpnia 2017
  • 15 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 11554

Coffee Wolf: rowerowa kawiarenka w pszczyńskim parku i na rynku!

Artykuł sponsorowany:

"Coffee Wolf" to innowacyjna, mobilna, rowerowa kawiarenka. Już kilka lat temu ludzie oszaleli na punkcie pierwszych "Food Trucków". Serwowano w nich potrawy z całego świata. Tak oto zrodził się pomysł na rowerowy koncept Wojtka Wilkosza - dla przyjaciół "Wilka". Opiera się on na parzeniu pysznej, aromatycznej kawy z wyjątkowego czterokołowca.Wojtek, jest właścicielem jednego z pierwszych takich kawowych rowerów na Śląsku. Możemy go spotkać w okolicach pszczyńskiego parku i rynku, gdzie od poniedziałku do niedzieli serwuje wyjątkową kawę. Charakterystyczne logo, symbolizujące głowę wilka, jest widoczne już z daleka, a aromat świeżo mielonej kawy przyciąga wszystkich spacerujących gości.

Na rowerze serwowana jest kawa pod wieloma postaciami. Od klasycznego espresso po mrożoną, chłodzącą w cieplejsze dni kawę. Ponadto przygotowywane są domowe świeże lemoniady, oraz gorąca czekolada."Coffee Wolf" w swojej ofercie posiada również obsługę wszelkiego rodzaju uroczystości takich jak wesela czy firmowe eventy.

Coffee Wolf: rowerowa kawiarenka w pszczyńskim parku i na rynku!


Kawa dla Wojtka przygotowywana jest wspólnie z lokalną palarnią We Coffee. Jest to mała, rodzinna manufaktura, gdzie kawa palona jest w sposób rzemieślniczy. Stworzyli ją sympatyczni ludzie, których połączyła kawowa pasja. "Coffee Wolf" serwuje indywidualnie skomponowaną mieszankę wyjątkowych arabic.

Warto zaznaczyć, że Wojtek to istna kawowa "złota rączka". Parzy wyjątkową, aromatyczną kawę. Pomaga również swoim klientom w serwisowaniu różnego rodzaju sprzętów kawowych. Zawsze służy poradą i otacza swoich gości uśmiechem.

PODĄŻAJCIE ZA WILKIEM!www.facebook.com/CoffeeWolfPszczyna