pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 26 lipca 2017
  • 12 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2945

Kaludi Kaludov i uczestnicy kursu mistrzowskiego zaśpiewają w Zamku

Za nami:

Zapraszamy na koncerty "Kaludi Kaludov i uczestnicy kursu mistrzowskiego", które będą podsumowaniem warsztatów prowadzonych przez tego wybitnego tenora. Artysta w towarzystwie uczestników kursu mistrzowskiego wykona repertuar, w którym znajdą się najpiękniejsze arie operowe i operetkowe. Koncerty odbędą się w Sali Lustrzanej w soboty 5 i 12 sierpnia o godzinie 17.00.

Muzeum Zamkowe
fot.


Kaludi Kaludov to artysta obdarzony szczególnie pięknym tenorem, który z powodzeniem wykonuje liczne partie tenorowe z oper Verdiego, Pucciniego, Mascagniego, Bizeta, Ponchiellego, Gounoda, Leoncavalla. Występował w wiedeńskiej Staatsoper i mediolańskiej La Scali, a także na renomowanych scenach całego świata.

Od lat prowadzi również aktywną działalność pedagogiczną, prowadząc warsztaty kursy mistrzowskie, m. in. w Savonlinna Festiwal w Finlandii, operach w Tallinie (Estonia) i Bukareszcie (Rumunia), a także w całej Polsce i Bułgarii, we Włoszech, Austrii, Australii i Brazylii, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi artystami.

Bilety na koncerty w cenie 10 zł będzie można zarezerwować od środy, 26 lipca od godz. 17.00, poprzez system rezerwacji Muzeum Zamkowego w Pszczynie: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pl, tel. (32) 210-30-37. Bilety do nabycia również w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.

Muzeum Zamkowe

43-200 Pszczyna
ul. Brama Wybrańców 1

tel. 032 2103037
tel. 032 4490888

kk / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.