pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 lipca 2017
  • wyświetleń: 1736

Na upalne niedziele zaprasza Karczma Wiejska w Jankowicach

Jeżeli przy wysokich temperaturach ani myślicie o gotowaniu, na niedzielny obiad wybierzcie się do Karczmy Wiejskiej. Poza tradycyjną polską kuchnią restauracja zaserwuje również sporą dawkę rozrywki.

Karczma Wiejska


Na dzieci czekać będą wodne gokarty, stoły do piłkarzyków i ping-ponga oraz plac zabaw wraz z kolejką linową. Dla dorosłych chłodne napoje w Barze pod Strzechą oraz pełen odpoczynek w Sielskiej Strefie Relaksu. W razie niesprzyjającej pogody, restauracja zastrzega sobie możliwość zmiany atrakcji.

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska nie tylko w weekendy proponuje swoim gościom atrakcje, każdego dnia dostępna jest większość z wymienionych przyjemności. Tego lata także piątki w Karczmie Wiejskiej zasługują na szczególną uwagę, ponieważ na rozpoczęcie weekendu restauracja proponuje Letnie wiejskie ogniska (najbliższe już 28 lipca).


Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia - zerknijcie tu: www.facebook.com/events/1204778386301064/?fref=ts

Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.