pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 lipca 2017
  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 7696

Letnie, wiejskie ogniska w Karczmie Wiejskiej - w wakacyjne piątki

Za nami:

W wakacyjne, piątkowe popołudnia Karczma Wiejska w Jankowicach zaprasza na "Letnie, wiejskie ogniska". Pierwsze odbędzie się już 28 lipca.

Karczma Wiejska


Na pierwsze ognisko 28 lipca zaproszeni są wszyscy — dorośli i dzieci. Na najmłodszych czekać będą atrakcje w postaci placu zabaw oraz kolejki linowej. Nieco starsi będą mogli zaostrzyć sobie apetyt odrobiną rywalizacji podczas gry w tenisa stołowego lub w piłkarzyki.

Uzdolnionych muzycznie zapraszamy by zabrali ze sobą gitary, śpiewniki dostępne będą na miejscu. Dla każdego, kto przyjdzie z gitarą słodki upominek od karczmy gratis. Na ognisko zapraszamy w wygodnych strojach i dobrych humorach

Wstęp na ogniska jest darmowy. Jedzenie na ognisko, napoje, piwa, przekąski do kupienia w Barze pod Strzechą. Ognisko rozpalamy o godzinie 17.00.

Tego dnia będzie można odetchnąć i złapać kilka promieni słońca w Sielskiej Strefie Relaksu, gdzie dostępne będą leżaczki oraz koce.

Zapraszamy wszystkich, którzy w piątkowy wieczór chcą odpocząć po długim tygodniu pracy przy ognisku, spotkać się ze znajomymi w miłej atmosferze i zorganizować dzieciom rozrywkę na łonie natury.

Więcej informacji na facebooku: www.facebook.com/events/1204778386301064/?fref=ts i stronie internetowej: www.karczmawiejska.pl

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.