pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 14 lipca 2017
  • wyświetleń: 562

Wieczór w damskim towarzystwie w Planeta 70 SPA&wellness

Wyjątkowe okazje wymagają odpowiedniej oprawy a w czasach, kiedy wszystko mamy na wyciągnięcie ręki liczy się oryginalność, która sprawi, że wieczór z przyjaciółkami będzie niezapomniany.

Spotkanie zorganizowane w Planeta 70 SPA&wellness na długo pozostanie w pamięci. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia i zrelaksuj się w gronie przyjaciół.

Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza z nich, dłuższa, obejmuje kosmiczny relaks w strefie welless i odprężający masaż całego ciała, a do tego kieliszek orzeźwiającego Prosecco, napój oraz słodkie i wytrawne przekąski. Po tak efektywnie i przyjemnie spędzonym czasie w SPA na wszystkie panie czekać będzie pyszna kolacja przygotowana przez Szefa Kuchni Restauracji Styl 70. Ta propozycja przygotowana jest do 10 osób.

Druga propozycja, dla maksymalnie 15 os, przeznaczona jest dla tych spotkań, które w SPA będą mieć tylko swój początek: masaż dłoni i stóp, gorący napój, drinki w restauracji i przekąski. Po takim wstępie można bawić się do samego rana.

A jeśli chciałybyście jeszcze bardziej urozmaicić ten czas pracownicy Planeta 70 SPA&wellness z chęcią wam w tym pomogą - kosmiczne pomysły to ich specjalność.

O szczegóły można pytać:
- mailowo: recepcja@spaplaneta70.pl
- telefonicznie: 32 449 30 12
- osobiście w Planeta 70 SPA&wellness

Hotel STYL70


Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.