pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 6 lipca 2017
  • wyświetleń: 1396

Wakacje w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Wraz z nadejściem wysokich temperatur Karczma Wiejska zmienia się dla swoich Gości. Tego lata w każdą słoneczną niedzielę otwarty jest Bar pod Strzechą, gdzie serwowane są zimne napoje, piwo, kawa, lody i przekąski. W tych dniach przybywający do karczmy goście mogą odpocząć w cieniu altan, popijając przy tym schłodzone napoje.

Karczma Wiejska


Chcąc zadbać o najmłodszych, Karczma w każdą niedzielę proponuje dla nich różne formy rozrywki m.in. dmuchany zamek, animacje. Codziennie dostępny jest bezpieczny plac zabaw, kolejka linowa oraz bramki do gry w piłkę. W te wakacje w Karczmie Wiejskiej żaden malec nie będzie się nudził.

Nieco starszym biesiadnikom i podróżnikom restauracja proponuje możliwość organizacji ognisk z pieczeniem kiełbasek oraz imprez plenerowych, a co najważniejsze, pyszne jedzenie podawane na świeżym powietrzu, na tarasach Karczmy. W te wakacje również w menu lokalu pojawiło się kilka propozycji, które w upalne dni przyniosą nieco ochłody, między innymi shake limonkowy, chłodnik oraz trzy tajemniczo brzmiące nowości kulinarne: "Wakacje na wsi", "Popołudniowe leżakowanie" i "Słoneczna wyspa".

Tego lata nowości także w altanach, do dyspozycji gości jest stół do tenisa stołowego
i piłkarzyki. Odrobina rywalizacji na pewno zaostrzy każdemu apetyt.

Karczma Wiejska serdecznie zaprasza pod swoją strzechę wszystkich, którzy w upalne dni pragną dobrze zjeść, miło spędzić czas i odpocząć na łonie natury np. w strefie relaksu z leżakami.

Aby być na bieżąco ze wszystkim, co proponuje Karczma Wiejska - śledź jej facebookowy profil na: www.facebook.com/karczmajankowice

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 32 447 18 82REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.