pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 6 lipca 2017
  • 28 lipca 2017
  • wyświetleń: 1598

Koncert Dwuosobowej Orkiestry Gitarowej w Grill Barze "na Winklu"

Za nami:

W ostatni piątek lipca Grill Bar na Winklu zaprasza na szczególny koncert. Na scenie zagości duet DOG, czyli Dwuosobowa Orkiestra Gitarowa. Niecodzienne aranżacje na dwie gitary akustyczne ukazują muzykę znaną w nieznanej i arcyciekawej aurze. Wstęp na koncert jest bezpłatny.DOG to niezwykła muzyczna kooperacja między nauczycielem i uczniem, Jackiem Sroką-Ritau i Patrykiem Chmurą. Mężczyźni znają się od czterech lat i oprócz wspólnej gitarowej pasji łączy ich głębokie przekonanie, że w nieprzebranym morzu muzyki są utwory piękne, szlachetne i wyjątkowe, choć trochę zapomniane. Tak zrodził się repertuar sięgający od Mozarta po Michaela Jacksona. Od klasyki, przez muzykę filmową, po rock i pop.

Grill Bar "Na Winklu"


Koncerty Dwuosobowej Orkiestry Gitarowej to nie tylko pokazy wysokogatunkowego gitarowego rzemiosła, to wypadkowa muzycznej erudycji, poczucia humoru i dźwiękowej witalności. Skromne instrumentarium i niezwykły ładunek muzyczny czyni duet wyjątkowo atrakcyjnym.

Grill Bar "Na Winklu"


Jacek Sroka-Ritau - muzyk o wieloletnim doświadczeniu, zarówno scenicznym, studyjnym, jak i kompozytorskim (autor m.in. warstwy dźwiękowej spektakli muzycznych: "Uczyń mnie drzewem", "Santo Subito", "Popiełuszko - apostoł Odwagi", Chrzest 966 źródło" granych przez Polski Teatr Historii); Pedagog i właściciel sieci prywatnych szkół muzycznych Red Note, autor podręczników: "Gitara dla najmłodszych" i "Gitarowe Laboratorium"; twórca opatentowanej metody doskonalenia techniki
gry na gitarze Hand Star.

Patryk Chmura uczeń Jacka Sroki-Ritau, niezwykle utalentowany, o ponadprzeciętnych umiejętnościach i dużym obyciu scenicznym.

Grill Bar "Na Winklu"


Zapowiada się bardzo interesujący i pełen emocji koncert.
Zapraszamy!

Grill Bar "Na Winklu"

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 3

tel. 575 908 019REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.