pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 6 lipca 2017
  • 13 lipca 2017
  • wyświetleń: 1651

Konkurs na najpiękniejszy ogród i zagrodę w gminie Pawłowice

Za nami:

W gminie Pawłowice rusza konkurs na najpiękniejszy ogródek przydomowy oraz najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę wiejską.

ogrod


W konkursie na najpiękniejszy ogródek przydomowy mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy posiadający ogródek na terenie gminy. Natomiast w konkursie na najbardziej estetycznie zagospodarowaną zagrodę mogą wziąć udział wyłącznie gospodarstwa rolne o powierzchni powyżej 1 ha z siedzibą na terenie gminy. Nie będą nagradzane ogródki i zagrody, które były nagrodzone w ostatnich pięciu edycjach wyżej wymienionych konkursów.

Organizatorzy wprowadzili nowe zasady wyboru najpiękniejszego ogródka i zagrody, który odbywa się jednoetapowo, konkurs przeprowadzony jest tylko w poszczególnych sołectwach, a za całość odpowiada sołtys. Najpiękniejszy ogródek i zagroda danego sołectwa jest nagradzany.

Wszystkich zainteresowanych konkursem zachęcamy do udziału w konkursach. Swoje ogrody i zagrody można zgłaszać do sołtysów poszczególnych sołectw do 15 lipca. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na Gminnych Dożynkach w Pniówku, 3 września 2017 roku. Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz u sołtysów, a także w Referacie Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy - tel. (32) 475-63-28.

kk / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.