Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 5 lipca 2017
  • wyświetleń: 1991

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" przy suszeckim GOKu

Za nami:

Lato Teatralne "Pod Gołym Niebem" to nowa inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz Wolontariuszy z Teatru Emigracji Niespokojnych Dusz "ENIGMA" działającego przy GOK w Suszcu, którzy w sierpniowy weekend zapraszają do Suszca teatry starszodziecięce, młodzieżowe oraz amatorskie teatry skupiające osoby dorosłe w tym seniorów.

W ramach 3 dniowego spotkania odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników przeglądu oraz ogólnodostępne happeningi i spektakle. Zarówno akcje uliczne, jak i spektakle po części odbędą się
w plenerze. Już dziś organizatorzy zapraszają do uczestnictwa.

Celem organizacji Lata Teatralnego jest przede wszystkim umożliwienie spotkania mieszkańców gminy z wielopokoleniową amatorską twórczością teatralną, ale także prezentacja dorobku artystycznego teatrów amatorskich, integracja amatorskiego środowiska teatralnego oraz poszukiwanie nowych inspiracji w twórczości teatralnej.

Ważnym punktem przeglądu będzie długo wyczekiwania premiera sztuki Teatru Emigracji Niespokojnych Dusz "ENIGMA".

Lato Teatralne odbędzie się w terminie 4-6 sierpnia 2017 na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Partnerami wydarzenia są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Klub Działań Pozytywnych, Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu, Pracownia Żywokost, Muzeum Regionalne "Kamojówka".

Szczegółowe informacje, regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie www.kulturasuszec.pl, w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu ul. Ogrodowa , 43-267 Suszec, tel. (32) 212-44-91.
Odpowiedzi na pytania udziela Katarzyna Krzempek: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA