pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 5 lipca 2017
  • wyświetleń: 1603

Letni relaks i orzeźwienie w planetarnym wydaniu

Planeta 70 SPA&wellness przygotowała letnią ofertę, która odżywi i nawilży naszą skórę. Dzięki temu stanie się ona bardziej elastyczna i odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W ofercie specjalnej klienci znajdą zabieg nawilżająco-relaksacyjny oraz peeling solny całego ciała.

Latem cieszymy się promieniami słońca, długimi dniami, ciepłymi nocami i błogim wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Jest to czas, który spędzamy z rodziną, przyjaciółmi bawiąc się, odpoczywając i ładując baterie.

Często jednak zapominamy, że jest to bardzo trudny czas dla naszej skóry, która narażona na działanie promieni słonecznych potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować zdrowy i promienny wygląd.

W ofercie specjalnej klienci zajdą zabieg nawilżająco-relaksacyjny z orzeźwiającej serii Fresh Bamboo. Ten wyjątkowo świeży zapach jest jednym z najchętniej wybieranych nut zapachowych i idealnie skomponuje się z gorącym latem.
A jeśli połączymy ten zabieg z relaksacyjnym masażem, otrzymamy kompleksowy zestaw, który pozwoli nam odpocząć, zregenerować i przygotować nasze ciało na letnią aurę!

Drugą propozycją, jaką znajdą państwo w Planeta 70 SPA&wellnes jest peeling solny całego ciała. Po to, aby oczyścić skórę, ujędrnić ją i pobudzić. Także w zestawie z masażem relaksacyjnym.

Oferta jest dostępna przez cały lipiec w Planeta 70 SPA&wellness.
Podaruj sobie i swojej skórze trochę uwagi, poczuj orzeźwienie i zobacz efekty!

Hotel STYL70


Hotel STYL70

43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

tel. 032 4493000
tel. 032 4493014REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.