pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 5 lipca 2017
  • 3 września 2017
  • wyświetleń: 1533

Konkurs biblioteki - "Z książką na wakacjach"

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia nr 5 ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie. Fotografia musi zawierać w swojej treści książkę.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia nr 5 przy ul. Staromiejskiej 43 w ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie. Zdjęcia w formie elektronicznej proszę przesłać na maila: filia5.mpbp@gmail.com lub w formie papierowej na adres: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie (ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna, z dopiskiem konkurs fotograficzny Filia nr 5). Termin nadesłania zdjęć mija 10 września.

książka, księga, biblioteka, wolumin, literatura
fot.


Zadaniem uczestników jest wykonanie fotografii o tematyce wakacyjnej. Zdjęcie musi zawierać w swojej treści książkę. Uczestnik może nadesłać maksymalnie dwie fotografie w dowolnej formie. Na odwrocie uczestnicy powinni dopisać swoje imię i nazwisko, nr telefonu, adres mail, lub w przypadku przesłania na maila należy te informacje umieścić w treści maila.

Wyniki konkursu zawierające imię i nazwisko zwycięzcy oraz wygrane zdjęcie będą umieszczone na stronie Filii. Zwycięzca o wynikach zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo. Odbiór nagrody nastąpi po 25 września po wcześniejszym uzgodnieniu terminu w Filii nr 5. Prace nie będą odsyłane do uczestników. Nagrody w formie rzeczowej za zajęcie pierwszego miejsca należy odebrać do 1 października 2017 r.

Osoby uczestniczące w konkursie akceptują postanowienia Regulaminu MPBP w Pszczynie, który jest dostępny na stronie www.biblioteka.pszczyna.pl.

źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.