pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1864

Chór "Lutnia" wystąpił z koncertem charytatywnym dla Hospicjum

Pszczyński chór "Lutnia" włączył się w akcję charytatywną na rzecz Hospicjum Świętego Ojca Pio. W niedzielne popołudnie, 11 czerwca w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie odbył się koncert charytatywny, którego inicjatorem i wykonawcą był chór "Lutnia".

Charytatywny koncert chóru Lutnia dla Hospicjum - 11.06.2017 · fot.


Wierni doskonale bawili się przy śpiewie chóru czego wyrazem były gromkie brawa na zakończenie koncertu. Po koncercie wolontariusze Stowarzyszenia Św. Ojca Pio zebrali wolne datki, które zostaną przeznaczone na budowę Domu Ojca Pio w Pszczynie.

Jubileuszowy koncert Chóru Lutnia - 3.06.2017 · fot.


W bieżącym roku chór "Lutnia" obchodzi 110-rocznicę nieprzerwanej działalności. Uroczysty jubileuszowy koncert odbył się 3 czerwca w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury. Chór zaprezentował się zarówno w poważnym, jak i rozrywkowym repertuarze. Były podziękowania i kwiaty, był też wspaniały tort ofiarowany jubilatowi przez dyrekcję PCK-ul.

Najbardziej zasłużonym członkom chóru wręczone zostały okolicznościowe statuetki i dyplomy. Prezes chóru Andrzej Wicher podziękował za pomoc w organizacji jubileuszu wszystkim sponsorom, a w szczególności Burmistrzowi miasta i Staroście pszczyńskiemu.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.