pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie
praca, pszczyna, czechowice, bielsko, tychy

Rozrywka

  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2514

[ZDJĘCIA] IV Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli

10 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli odbył się IV Piknik Rodzinny - "Zakończenie Roku Szkolnego - Powitanie Lata.

IV Piknik Rodzinny w SP2 w Woli - 10.06.2017 · fot.


Piknik na stałe wpisał się w kalendarz uroczystości placówki. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od powitania przez dyrektora szkoły p. Sebastiana Pyjasa i przewodniczącego Rady Rodziców p. Jarosława Nowaka. Najpierw wystąpili nasi aktorzy z teatru "Bajlandia" oraz "Kolorowej Tęczy", którzy przedstawili sztukę nagrodzoną na Przeglądzie "O Tort Baby Jagi": "Mały Książę" oraz przedstawienie taneczne "Świniopas". Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dopisywała pogoda, Rada Rodziców przygotowała szereg atrakcji: dla podniebienia: domowe wypieki, kiełbaski i mięsa z grilla, dla dzieci: zjeżdżalnie, zabawa z animatorami, wielkie bańki mydlane, pokaz strażacki oraz drona, malowanie twarzy, lody i popcorn.

Podczas pikniku wszyscy doskonale się bawili, opuszczali go w dobrych humorach i z uśmiechem na ustach, myśląc już o następnym spotkaniu.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację pikniku. Dzięki nim cała społeczność świetnie się bawiła

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA

Komentarze