pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3327

[ZDJĘCIA] Piknik rodzinny z pszczyńską "Dwójką"

W sobotni poranek, 3 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pszczynie odbył się I Piknik Rodzinny z Dwójką. Piknik został zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję SP2.

Piknik rodzinny z Dwójką - 03.06.2017


Pogoda dopisała, uczestnicy również. Dla dzieci były przygotowane liczne atrakcje, największym zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek ze zjeżdżalnią. Nie brakowało również chętnych na tor przeszkód przygotowany przez harcerzy, zwłaszcza, że wszyscy uczestnicy zabawy, brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Oprócz tego dzieci mogły zagrać w bingo, zrobić sobie szaloną fryzurę, pomalować twarz, a także stworzyć własną torbę z unikatowym wzorem. Co jakiś czas na niebie pojawiały się balony uszyte na zajęciach technicznych przez uczniów klas szóstych i pana Arkadiusza Wciślaka. Młodzi piłkarze rozgrywali mecze piłki nożnej pod okiem pana Henryka Kopca.

Całość uświetnił pokaz talentów przygotowany przez panią Katarzynę Janik. Wystąpił zespół "Młode Pszczynioki", "Wiolinki" oraz "Fit-dance" Na scenie pojawili się utalentowani soliści, dzieci śpiewały, recytowały wiersze, grały na instrumentach i tańczyły. Można było również podziwiać pokaz mody, uczniowie zaprezentowali stroje ekologiczne.

Pani Kinga Skrobol przygotowała kiermasz własnoręcznie wykonanych prac, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy pikniku mieli okazję zakupić cegiełkę na rzecz szkoły i wziąć udział w losowaniu licznych nagród. Dochód z imprezy zasili konto Rady Rodziców.

Ponadto dla wszystkich były potrawy z grilla, ciasto i napoje. Smakołyki zostały przygotowane przez Rodziców naszej szkoły. Pomysłodawcą i koordynatorem I Pikniku Rodzinnego z Dwójką był przewodniczący Rady Rodziców pan Karol Koczy.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, harcerzom oraz wolontariuszom z klasy 1F Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie oraz wszystkim sponsorom (Hilton Foods Polska, Tomasz Machulec Usługi ogólnobudowlane, Grupa Terrabit Janusz Hess, Ogrody Kopias, Kaufland Pszczyna, E-biuro, Księgarnia TEM Mariola Mazur, Sklep Papirus, Piekarnia Jasiek, Piekarnia Tomaszek).

Dziękujemy także instytucjom, które wypożyczyły sprzęt: Starostwu Powiatowemu w Pszczynie, Zespołowi Szkół nr 1 w Pszczynie, Powiatowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz Miejskiemu Ośrodkowi Rekreacji i Sportu.

Mamy nadzieję, że wszystkim spodobał się nasz piknik i że spotkamy się w podobnym gronie w przyszłym roku.

Maria Koczy
Beata Hellwig

Szkoła Podstawowa nr 2 w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Katowicka 47

tel. 032 2103930

Beata Hellwig, Maria Koczy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.