pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 10 czerwca 2017
  • 23 czerwca 2017
  • wyświetleń: 28850

Pszczynianka w finale Miss Polski Nastolatek 2017 - głosowanie!

Natalia Rabaszowska z Czarkowa zakwalifikowała się do Finału Miss Polski Nastolatek 2017! Mieszkanka Pszczyny w maju została wybrana Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej. Miło nam wspomnieć, że Czytelnicy portalu także wyróżnili Natalię, wybierając ją Miss portalu pless.pl.

Natalia Rabaszowska podczas gali finałowej Miss Ziemi Pszczyńskiej i Miss Nastolatek - 06.05.2017 · fot.


Finał odbędzie się 24 czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach. Natalia Rabaszowska jest jedną z 22 finalistek, które powalczą o koronę Miss. Pszczynianka ukończyła 16 lat i mierzy 177 cm wzrostu. 6 maja podczas gali w Pszczyńskim Centrum Kultury została wybrana Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej. Otrzymała również tytuł Miss w głosowaniu Internautów pless.pl. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Natalia Rabaszowska podczas gali finałowej Miss Ziemi Pszczyńskiej i Miss Nastolatek - 06.05.2017 · fot.


Natalia Rabaszowska startuje również w wyborach Miss Polski Nastolatek Internetu. Aby oddać na nią głos, należy wysłać SMS o treści MPN.19 na numer 7248.


Natalia Rabaszowska


Warto odnotować, że Emilia Śleziona 1. wice Miss Ziemi Pszczyńskiej znalazła się w ćwierćfinale konkursu, natomiast Martyna Niedźwiedź 2. wice Miss Ziemi Pszczynskiej dotarła do półfinału konkursu.

I Wicemiss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej - Emilia Śleziona, 15 lat / Piasek · fot.


To nie koniec sukcesów dziewcząt, które brały udział w majowej gali w Pszczynie. 21-letnia Klaudia Kluczyk z Pszczyny oraz Katarzyna Sikora z Warszowic zostały półfinalistkami Miss Polski!

II Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej - Klaudia Kluczyk, 21 lat / Pszczyna · fot.


Przy okazji przypominamy galę finałową Miss Ziemi Pszczyńskiej i Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej i zachęcamy do obejrzenia wideo i zdjęć.Gala finałowa wyborów Miss Ziemi Pszczyńskiej i Miss Nastolatek - 06.05.2017 · fot.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.