pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 9 czerwca 2017
  • 14 czerwca 2017
  • wyświetleń: 6035

[ZDJĘCIA] Zespoły Koszau i Hard Rockets zagrały na Bankowej!

We wtorek, 13 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Bankowa Street Live. Tym razem wystąpiły dwa zespoły: Koszau oraz Hard Rockets.

Bankowa Street Live - zespół Koszau - 13.06.2017 r. · fot.


Koszau - zespół powstał z przyjaźni, miłości do muzyki i niezwykłych aspektów, zwykłej codzienności. Muzyka kapeli, jest jak ćma krążąca wokół dopalającej się świecy, mucha bzycząca natrętnie w upalne popołudnie, gorzka herbata lub gołąb na parapecie. Minimalistyczna, opisująca to co intrygujące w drobnych i na pozór nieważnych sytuacjach czy gestach. Koszau to cyniczno-muzyczna podróż wgłąb codziennych 'przemyśli', które łatwo przeoczyć.

Bankowa Street Live - zespół Hard Rockets - 13.06.2017 r. · fot.


Hard Rockets - "Blues had a baby and they called it rock'n'roll" śpiewał niegdyś Muddy Waters i ta fraza oddaje chyba najlepiej umiejscowienie Hard Rockets w muzycznym uniwersum. Nigdy nie określaliśmy się mianem "zespołu bluesowego", jednak muzyka z delty Missisipi czy dusznych zaułków Chicago stanowi po dziś czytelną inspirację i istotny składnik naszej tożsamości. Jako, że niemal każdy artysta ostatnimi czasy twierdzi, że jego muzyki nie da się zaszufladkować, postąpimy alternatywnie i zaszufladkujemy się dobrowolnie pod hasłem Rock Regresywny.

new, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.