pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 czerwca 2017
  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 878

DKF Pszczyński Klub Filmowy: kino belgijskie

Za nami:

W Pszczyńskim Klubie Filmowym kino belgijskie. Na koniec maja udaliśmy się po raz kolejny w plener. Tym razem na ulicy Bankowej, w cyklu "kino w plenerze", został zaprezentowany "Mocny człowiek" w reżyserii Henryka Szaro. Ze stolicy przybył również kompozytor oraz producent Marcin Pukaluk, który przedstawił autorską muzykę do tej polskiej produkcji z 1929 roku, zrealizowanej na podstawie powieści Stanisława Przybyszewskiego.

„Mój anioł” w reżyserii Harry’ego Clevena
"Mój anioł" w reżyserii Harry’ego Clevena


W tym miesiącu rozpoczniemy od zerknięcia do nowych dokonań filmowców belgijskich. 8 czerwca projekcja filmu "Mój anioł" w reżyserii Harry’ego Clevena, która będzie interesującym nawiązaniem do Dnia Dziecka i Dnia Matki. Za wyśmienite zdjęcia odpowiada Juliette Van Dormael, która otrzymała nagrodę za najlepszy debiut operatorski podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage w Bydgoszczy.

"Mój anioł" w nadchodzący czwartek o godzinie 18.00, ul. Bednarska 13. Wstęp wolny.

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.