pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 6 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1296

Dzień Dziecka z Ochotniczym Hufcem Pracy

W sportowym i słonecznym nastroju Ochotniczy Hufiec Pracy w Pszczynie przygotował liczne atrakcje i niespodzianki dla zaprzyjaźnionych maluchów z Ochronki przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie.

Dzień Dziecka z Ochotniczym Hufcem Pracy - 06.2017 · fot.


Na szkolnym Orliku Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie każde dziecko pod troskliwą opieką młodzieży mogło spróbować swoich sił w zabawach ruchowych. Tory przeszkód ze slalomem, skakaniem przez linę, przechodzeniem przez przeszkody, czy strzelaniem do bramki piłką tenisową przy pomocy kija hokejowego - niejednokrotnie dużo większego od dziecka, wzbudzały wiele radości na twarzach dzieci. Mecz na przerzucanie papierowych kulek z gazet porwał do zabawy nie tylko naszych małych gości, ale również młodzież, która dzielnie walczyła z wiatrem starając się zdobyć przewagę dla swojej drużyny.

Po sportowych emocjach przyszedł czas na rozwijanie artystycznej kreatywności: malowaliśmy białe baloniki, tworzyliśmy kolorowe obrazki. Każdy mógł zaśpiewać piosenkę, czy powiedzieć wierszyk. Na pożegnanie wszystkie dzieci otrzymały odblaski na rękę, każdy mógł wybrać dla siebie wykonane fantazyjnie ozdoby na głowę - uszka zwierząt i postaci z bajek.

Wspólnie spędzone chwile przyniosły nam wszystkim wiele radości i zadowolenia. Dziękujemy Dyrekcji Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie za udostępnienie szkolnego Orlika.12-6 Hufiec Pracy

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 23, pok.19

tel. 32 4471700

Ochotniczy Hufiec Pracy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.