pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 31 maja 2017
  • 5 czerwca 2017
  • wyświetleń: 29953

Sukces łączanki Klaudii Chlebek - poznajcie nową gwiazdę rocka!

Wielki sukces krajanki Klaudii Chlebek. Łączanka zwyciężyła w finale telewizyjnego programu "Gwiazdy rocka" na antenie TVP Rozrywka. Finałowy odcinek odbył się w piątek wieczorem, a smsowe głosowanie zakończyło się dziś w nocy. Gratulujemy!

Klaudia Chlebek
Łączanka zwyciężczynią programu "Gwiazdy Rocka". · fot.


- Celem programu jest stworzenie szansy zaistnienia młodym, zdolnym wokalistom i zespołom. Wyłonieni przez jury uczestnicy programu będą musieli nie tylko udowodnić, że potrafią śpiewać, ale też, że są właściwymi kandydatami do miana Gwiazdy Rocka, że mają własny styl i charakter oraz że potrafią tworzyć. Pomagać im w tym będą eksperci - autorytety uznane już w branży muzycznej, m.in. producenci, kompozytorzy i muzycy - czytamy w opisie programu na stronie TVP.

Występ Klaudii podczas castingu:
W skład jury wchodzą: Karo Glezer - jedna z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat; Adam Kąkol - założyciel i lider zespołu Łzy; Krzysiek Ferdyn - autor formatów i plebiscytów telewizyjnych, takich jak np. "Świry" czy "Niegrzeczni"; Przemek Myszor - muzyk-multiinstrumentalista. Kompozytor, aranżer, autor tekstów i producent muzyczny. Członek zespołu Myslovitz.

Wszystkie odcinki możecie obejrzeć na stronie: vod.tvp.pl/website/gwiazdy-rocka,29200859

W tym roku w sieci pojawił się remix cover piosenki "Say You Love Me" w wykonaniu Klaudii Chlebek.

new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.