pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 30 maja 2017
  • 2 czerwca 2017
  • wyświetleń: 7415

[ZDJĘCIA] Zespół Kolory zagrał na Bankowa Street Live!

W czwartek, 1 czerwca na Bankowej w Pszczynie zagrał zespół Kolory. Impreza odbyła się w ramach cyklu Bankowa Street Live,

Bankowa Street :ive - zespół "Kolory" - 01.06.2017 · fot.


KOLORY to kolektyw pochodzący z serca Górnego Śląska. Od 2015 roku wspólnie tworzą indie rockowe brzmienia, czerpiąc także inspiracje z innych gatunków muzycznych. Ich pierwsza EP'ka zatytułowana "Vivid" ukazała się w 2016 roku. Zespół zaprezentował na niej pełen energii materiał zamknięty w czterech utworach. Na albumie możemy znaleźć takie utwory jak "How Do You Feel Tonight", który niedługo później stał się utworem pierwszego video klipu. Wiosną tego roku premierę miał singiel "Too Late", który zapowiada nadchodzący krążek zespołu. Unikalna energia, jaka powstaje pomiędzy artystami na scenie jest połączeniem muzyki i długoletniej przyjaźni, która łączy chłopaków.

Zespół został doceniony m.in. w konkursie "Dzielnica brzmi dobrze" organizowanym przez Katowicką instytucję Miasto Ogrodów, tym samym otrzymał patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO oraz 2017 roku zagrał na prestiżowym festiwalu Enea Spring Break.

Zespół Kolory zagra w czwartek na Bankowa Street L

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.