pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 26 maja 2017
  • 8 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1179

Warsztaty teatralne dla młodzieży: "To miasto to moja opowieść"

Kolejnym, obok projektu Maszynownia 2017 - Ćwiczenia wszechstronne, działaniem skierowanym bezpośrednio do młodzieży jest próba zaangażowania w alternatywne, nowoczesne formy wyrazu teatralnego. Kolektyw twórczy B-Sides proponuje udział w projekcie "To miasto to moja opowieść".

"To miasto to moja opowieść" to kompleksowy projekt wykorzystujący narzędzia teatru dokumentalnego, złożony z cyklu warsztatów (aktorskich, dramaturgicznych, ruchowych), których efektem będzie pokaz work in progress spektaklu przygotowanego przez uczestników warsztatów pod okiem profesjonalnych twórców teatralnych.

- Z wielogłosu historii, fotografii, video, fragmentów prasy i literatury stworzymy razem spektakl o Pszczynie. Wsłuchajmy się w to miasto - zachęcają organizatorzy.

Projekt będzie realizowany w ramach festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna, w dniach od 14 do 18 czerwca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online.BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.