pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 maja 2017
  • 6 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2429

Konkurs Pięknego Czytania w Bibliotece Publicznej

Za nami:

Rozwijanie i utrwalanie nawyków czytelniczych, kształcenie umiejętności interpretacji tekstu literackiego oraz uwrażliwienie na piękno literatury to główne cele kolejnej edycji Konkursu Pięknego Czytania.

Konkurs "Pięknego Czytania" odbędzie się 6 czerwca w siedzibie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy wiekowe i każda grupa ma wyznaczone godziny rozpoczęcia konkursu:
  • Grupa I - kategoria szkoły podstawowe - rozpoczęcie o godzinie 9.00;
  • Grupa II - kategoria gimnazja - rozpoczęcie o godzinie 12.00 w Filii nr 6 MPBP w Pszczynie, ul. K. Wielkiego 5 (Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie).


Uczestników konkursu ocenia jury, powołane przez organizatorów. Kryteria oceny jury to technika czytania: płynność, poprawność artykulacji głosek, dykcja, tempo czytania oraz ogólny wyraz artystyczny, tj. mimika, gest, kontakt z odbiorcą.

Zgłaszać się do konkursu można telefonicznie: (32) 447-10-06 lub elektronicznie: mpbp_pszczyna_wyp@onet.eu do 27 maja. Każdą szkołę w konkursie może reprezentować maksymalnie 5 osób.

Konkurs Pięknego Czytania w Bibliotece Publicznej


Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104244
tel. 032 4471006

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.