pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 10 maja 2017
  • 23 maja 2017
  • wyświetleń: 1745

Koncert Stanisława Soyki w Ośrodku Kultury w Strumieniu

Za nami:

Stanisław Soyka - śpiewak, instrumentalista, kompozytor - już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. We wtorek, 23 maja będzie można zobaczyć jego występ na żywo.

Recital Stanisława Soyki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu rozpocznie się o godzinie 19.00. Podczas koncertu można będzie usłyszeć pieśni do słów Agnieszki Osieckiej, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana, a także fragmenty legendarnego zbioru 12 sonetów Wiliama Shakespeare'a. Wśród autorskich utworów takie szlagier jak "Absolutnie nic", "Cud niepamięci", "Życie to krótki sen" czy "Tolerancja".

- Warto wybrać się na ten koncert Sojki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, by przekonać się o tym osobiście - zachęcają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie kosztuje 35 zł.

Koncert Stanisława Soyki w Ośrodku Kultury w Strum


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu

43-246 Strumień
ul. Rynek 9

tel. 33 8570 174
fax 33 8570 174

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.