pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 10 maja 2017
  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 2204

Premiera "Na Winklu" - koncert zespołu KOSZAU

Za nami:

W piątek, 26 maja o godzinie 20.00 Na Winklu zagra po raz pierwszy w swojej historii nowo-powstały zespół Koszau.

Grill Bar "Na Winklu"


Karol Ochodek - wokalista i gitarzysta zespołu przedstawia kapelę w bardzo intrygujący sposób: zespół KOSZAU, powstał z przyjaźni, miłości do muzyki i niezwykłych aspektów, zwykłej codzienności. Muzyka kapeli jest jak ćma krążąca wokół dopalającej się świecy, mucha bzycząca natrętnie w upalne popołudnie, gorzka herbata lub gołąb na parapecie. Minimalistyczna, opisująca to, co intrygujące w drobnych i na pozór nieważnych sytuacjach czy gestach. Koszau to cyniczno-muzyczna podróż wgłąb codziennych "przemyśli", które łatwo przeoczyć.

W skład zespołu wchodzą:
  • Karol Ochodek - wokal/gitara
  • Łukasz Bielecki - bas/wokal
  • Dariusz Tatoj - instrumenty klawiszowe/wokal
  • Jakub Bułka - perkusja/wokal


Bez względu na to, jaka przyszłość czeka ów zespół, ten koncert będzie tym jedynym - pierwszym i najważniejszym. A tłumnie zgromadzona publiczność doda wyjątkowości temu wydarzeniu.

Wejściówki w cenie 10 zł do nabycia w Grill Barze "Na Winklu", przy ul. Żorskiej 3 w Pszczynie.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na FB - www.facebook.com/GrillNaWinklu oraz naszej strony internetowej www.grillnawinklu.pl. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje o koncertach i innych ciekawych wydarzeniach organizowanych "Na Winklu".

*Obraz w tle: Rafał Zajdel

Grill Bar "Na Winklu"

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 3

tel. 575 908 019REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.