pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 8 maja 2017
  • 12 maja 2017
  • wyświetleń: 11142

[ZDJĘCIA] Ruszyła trzecia edycja Bankowa Street Live!

W czwartek, 11 maja na ulicy Bankowej w Pszczynie odbył się pierwszy w tym roku koncert w ramach kolejnej edycji Bankowa Street Live. Zamknięta dla ruchu samochodów droga ponownie przeistoczyła się w kulturalny zakątek miasta. Dzięki współpracy trzech punktów gastronomicznych ulica ożyła. Patronem medialnym akcji jest portal pless.pl.

Bankowa Street Live - film "Gabinet doktora Caligari" z muzyką na żywo zespołu The Washing Machine - 11.05.2017 r. · fot.


Trzecia edycja Bankowa Street Live rozpoczęła się od projektu The Washing Machine, czyli pokazu niemego filmu z muzyką na żywo. Zespół zagrał do filmu "Gabinet Doktora Caligari" w reżyserii Roberta Wiene.

Grupa, nie zważając na panujące trendy muzyczne, od kilku lat konsekwentnie udowadnia, że na polskiej scenie jest miejsce na bezkompromisowy rock and roll. W 2010 roku jako jedyny polski zespół wzięli udział w koncertach organizowanych przez brytyjskie wytwórnie muzyczne i media, których celem było zaprezentowanie młodych, obiecujących zespołów.

Drugie wydarzenie zaplanowano na 25 maja. Kolejne to koncerty artystów pochodzących z Górnego Śląska. Imprezy odbywają się, co drugi czwartek miesiąca. Do końca września.

- Nie pokazujemy grafiku na samym początku. O tym, kto wystąpi będzie się można dowiedzieć dwa tygodnie przed koncertem. Chcemy dla uczestników Bankowej przygotowywać niespodzianki - informuje Rafał Szymczak, kierownik artystyczny Bankowa Street Live.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.