pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 7 maja 2017
  • 2 czerwca 2017
  • wyświetleń: 2664

Koncert zespołu Cukier Puder w Grill Barze na Winklu

Za nami:

W piątek, 2 czerwca w Grill Barze na Winklu wystąpi zespół Cukier Puder! Bilety w cenie 10 zł do nabycia w lokalu.

Grill Bar "Na Winklu"


Zespół Cukier Puder powstał jesienią 2015 roku. Początkowo tworząc tylko przy szkicach gitarowych, a już po kilku miesiącach aranżując w 6 osobowym składzie. Muzykę komponuje i gra na gitarze (a czasem na dwóch ) Daniel Wiśnia Wiśniewski, teksty pisze i śpiewa Paulina Kulka Szojer - która brała udział m.in. w IV edycji The Voice of Poland. Na basie groovie Krzysiu Kuźnik, na pianie Miłosz Bazarnik. Za to, żeby było "równo" odpowiada Szymon Bisaga, a guzikiem dopiększającym jest Dominika Wiśniewska na backing vocalu. "Cukrowy" akustyk to niezastąpiony Karol Mankiewicz.

Grill Bar "Na Winklu"


Zespół nagrał demo pt. "Skrawki". Koncerty dotąd grywał w różnych miastach m.in. Rybniku, Krakowie, Wrocławiu a już niedługo zagra w Pszczynie! Cukier Puder zakwalifikował się konkursu na prestiżowym festiwalu Slot Art Festival oraz przeszedł kwalifikacje do 14-tego Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych. Co grają? jazz fusion, progressive rock, blues, instrumental, funk, jazz rock, eclectic style...

Wejściówki w cenie 10,00 zł do nabycia w Grill Barze "Na Winklu" (ul. Żorska 3).

Grill Bar "Na Winklu"


Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na FB - www.facebook.com/GrillNaWinklu oraz naszej strony internetowej www.grillnawinklu.pl. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje o koncertach i innych ciekawych wydarzeniach, które organizowane są "Na Winklu".Grill Bar "Na Winklu"

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 3

tel. 575 908 019REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.