pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 1 maja 2017
  • 12 maja 2017
  • wyświetleń: 1385

Sezon plenerowych koncertów "Na Winklu" czas zacząć!

Za nami:

Już 12 maja w winklowym ogródku zagra dla nas pszczyński zespół "now".

Pierwszy w sezonie koncert "Na Winklu" - zespół now


"now" - to zespół grający muzykę z elementami gatunku Indie i post-rocka. Członkowie zespołu nie zamykają się jednak na nowe brzmienia i gatunki i ciągle tworzą nowe kompozycje w coraz ciekawszych stylach.

Zespół powstał w 2016 r. z inicjatywy dwójki młodych ludzi - Dominiki i Szymona Pałyz, którzy wspólnie z wokalistką Dorotą Duda oraz gitarzystą basowym Kubą Kałużą rozpoczęli swoją przygodę ze wspólnym tworzeniem muzyki. Zespół został wyróżniony przez publiczność w przeglądzie GIMP 2016 a 1 marca br. wydał pierwsza EPkę.

Wejściówki w kwocie 10,00 zł do nabycia w dniu koncertu. Dla osób, które kupią wejściówkę wcześniej - pierwsze piwo (lub napój) w dniu koncertu za 3 zł! Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 4 maja w Grill Barze "Na Winklu" przy ul. Żorskiej 3.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na FB - www.facebook.com/GrillNaWinklu oraz naszej strony internetowej www.grillnawinklu.pl. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje o koncertach i innych ciekawych wydarzeniach, które przygotowywane są w rozpoczynającym się sezonie.

Grill Bar "Na Winklu"

43-200 Pszczyna
ul. Żorska 3

tel. 575 908 019REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.