pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 21 kwietnia 2017
  • 23 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 799

Konkurs Centrum Społecznego Rozwoju - wygraj bon na 150 zł

Za nami:

Wyobraź sobie, że masz pół miliona złotych. Co byś zrobił za te pieniądze, żeby w Twojej gminie żyło się lepiej? Wystarczy podzielić się swoim pomysłem na Facebooku Centrum Społecznego Rozwoju, by wziąć udział w konkursie.

Każda osoba może zamieścić tylko jeden komentarz pod postem opublikowanym przez Centrum Społecznego Rozwoju na Facebooku. W przypadku zamieszczenia kilku komentarzy w konkursie bierze udział najstarszy. Osoba, której komentarz do 23 kwietnia zdobędzie najwięcej polubień otrzyma nagrodę!

nagrody
Nagrody przewidziane w konkursie Centrum Społecznego Rozwoju


W ramach nagród przewidziano:
  • I miejsce - 1 bon do księgarni Matras na kwotę 150 zł,
  • II miejsce - 1 bon do księgarni Matras na kwotę 100 zł,
  • III miejsce - 1 bon do księgarni Matras na kwotę 50 zł,

oraz dla pierwszej czwórki:
  • 4 zestawy prezentów od naszego partnera @Noski Noski - zabawki kreatywne (w skład zestawów wchodzą wybrane przez organizatora elementy, w tym w każdym z zestawów "Nakedo", książka "Thekla i jej chłopakowy świat" i dwie kreatywne zabawki "Kids Labs").


Nagrody odbierać można będzie osobiście w pomieszczeniach Centrum Społecznego Rozwoju w Pszczynie (ul. Bogedajna 24), w Mikołowie (ul. Jana Pawła II 1/1), w Łaziskach Górnych (ul. Kościelna 4a) oraz w Lędzinach (w Urzędzie Miasta podczas dyżurów - co drugi poniedziałek 15.00-17.00) po wcześniejszym uzgodnieniu.

Konkurs Centrum Społecznego Rozwoju

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.