pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 15712

Barman z Pszczyny wywalczył tytuł mistrza w Tajlandii!

Adam Brańczyk (obecnie mieszkaniec Miedźnej) wywalczył w Tajlandii prestiżowy tytuł Mistrza w konkursie "The Masters" World Bartending Championships. Urodzony w Pszczynie barman po raz kolejny zachwycił świat sposobem, w jaki można przygotowywać drinki.

Adam Brańczyk - Barman z Pszczyny · fot.


Adam Brańczyk jest profesjonalnym barmanem "flair" od siedmiu lat. Wywalczony niedawno tytuł "The Masters" jest kolejnym wyróżnieniem w jego karierze. Na swoim koncie ma również tytuły dwukrotnego Mistrza Niemiec (2014 oraz 2015). Może pochwalić się także wicemistrzostwem świata z 2013 roku i wicemistrzostwem Azji zdobytym rok później.

- Flair to sztuka barmańska polegająca na podrzucaniu, obkręcaniu czy turlaniu sprzętem barmańskimm w tym butelkami czy kubkami. Jest to swego rodzaju dyscyplina sportowa, bo przygotowanie do danego konkursu ciągnie się nieraz miesiącami, a dziennie trenuje się po 8-12 godzin - opowiada o swojej profesji Adam Brańczyk.

Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych! Poniżej możecie zobaczyć nieco starsze występy barmana z Pszczyny. Trzeba przyznać, ze robią wrażenie.new / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.