pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 9 kwietnia 2017
  • 10 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 15764

[WIDEO] Mieszkanka Wisły Wielkiej w programie Gwiazdy Rocka

Pochodząca z Wisły Wielkiej Aurelia Uszok wzięła udział w nowym talent show programu TVP Rozrywka pt. "Gwiazdy rocka".

Aurelia Uszok, tegoroczna maturzystka z I Liceum im. Bolesława Chrobrego, wystąpiła w piątym odcinku programu "Gwiazdy Rocka" emitowanego na antenie TVP Rozrywka. Jej występ spotkał się ogromnym uznaniem i pochwałami ze strony jury. Cały odcinek można zobaczyć na stronie: vod.tvp.pl.- Celem programu jest stworzenie szansy zaistnienia młodym, zdolnym wokalistom i zespołom. Wyłonieni przez jury uczestnicy programu będą musieli nie tylko udowodnić, że potrafią śpiewać, ale też, że są właściwymi kandydatami do miana Gwiazdy Rocka, że mają własny styl i charakter oraz że potrafią tworzyć. Pomagać im w tym będą eksperci - autorytety uznane już w branży muzycznej, m.in. producenci, kompozytorzy i muzycy - czytamy w opisie programu na stronie TVP.

W skład jury wchodzi: Karo Glezer - jedna z najoryginalniejszych artystek jazzowych ostatnich lat; Adam Kąkol - założyciel i lider zespołu Łzy; Krzysiek Ferdyn - autor formatów i plebiscytów telewizyjnych, takich jak np. "Świry" czy "Niegrzeczni"; Przemek Myszor - muzyk-multiinstrumentalista. Kompozytor, aranżer, autor tekstów i producent muzyczny. Członek zespołu Myslovitz.

Program prowadzi Wojtek Kaczmarczyk - konferansjer ze Śląska. Kolejne odcinki można oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 20.15 na antenie TVP Rozrywka

BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.