pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 29 marca 2017
  • 4 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 797

Konkurs na nowy projekt herbu klubu sportowego z Golasowic

Za nami:

Zarząd Klubu MKS Promyk Golasowice ogłasza konkurs na nowy projekt herbu klubu sportowego.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży, członków Klubu oraz mieszkańców gminy Pawłowice w czterech kategoriach: przedszkolaki, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz zawodnicy MKS Promyk Golasowice. Prace należy wykonać dowolną techniką na kartce formatu A4 i złożyć w Bibliotece Szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach do 7 kwietnia. Ocenie podlegać będzie zarówno pomysł, kolorystyka oraz staranność wykonanej pracy.

Spośród wszystkich prac Zarząd wybierze najciekawszą pracę i wykona logo Klubu zgodnie z nagrodzonym projektem. Na odwrocie pracy należy podać imię i nazwisko oraz dopisek "zgoda", co jest jednoznaczne ze zgodą na nieodpłatne wykorzystanie, rozpowszechnianie, udostępnianie itp.

- Prosimy o włączenie się w akcję w celu promowania naszego Klubu i rozpowszechnienia sportu wśród dzieci i młodzieży naszej gminy - zachęca Sebastian Nietrzebka, wiceprezes MKS Promyk Golasowice.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.