pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 marca 2017
  • 19 marca 2017
  • wyświetleń: 14193

Marcin Staszek z Ćwiklic przeszedł do kolejnego etapu "Idola"

Mieszkaniec Ćwiklic Marcin Staszek wziął udział w castingu do programu "Idol", emitowanego na antenie Telewizji Polsat. Jego wykonanie spotkało się z uznaniem jury, które dało mu przepustkę do kolejnego etapu. Marcin znalazł się więc w gronie 117 osób, które zobaczymy w kolejnych odcinkach.

Marcin Staszek w "Idolu"
Marcin Staszek przeszedł do kolejnego etapu "Idola" · fot.


- Ewa Farna, Wojtek Łuszczykiewicz, Janusz Panasewicz i Elżbieta Zapendowska w pięciu odcinkach wyselekcjonowali osoby z potencjałem. Brali pod uwagę wszystko. Nie tylko umiejętności wokalne, ale też osobowość, charyzmę, prezencję i "to coś". Pozytywne głosowanie podczas castingów to jednak tylko pierwszy mały krok dla uczestników. W sali przesłuchań byli sami. Teraz muszą udowodnić, że wyróżnią się w tłumie - czytamy w zapowiedzi na stronie Polsatu.

Program "Idol" można oglądać w każdą środę o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Marcin Staszek w "Idolu"
fot.


Marcin Staszek ma 26 lat. Muzyka w jego życiu była właściwie od dziecka, ale poważną przygodę z dźwiękami rozpoczął około 2009 roku, kiedy zaczął brać udział w Ogólnopolskich Festiwalach Piosenki, których niejednokrotnie zostawał laureatem. W 2011 trafił do grupy Sandstone z Jastrzębia-Zdroju, która jako jedna z nielicznych w Polsce wydała płytę w kalifornijskiej wytwórni. Obecnie tworzy solowy projekt. Muzyka jaką preferuje Marcin to pop-rock, rock alternatywny, symfoniczny, progresywny, elektroniczny.

Przypominamy, że w 2015 roku Marcin Staszek uczestniczył w programie "The Voice of Poland".

Profil Marcina na Facebooku - www.facebook.com/staszekmarcin91


BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.