pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 18 marca 2017
  • wyświetleń: 10491

[ZDJĘCIA] Powiatowy Mam Talent: Młodzi pokazali, na co ich stać

Już po raz piąty młodzież z powiatu pszczyńskiego miała szansę zaprezentować swoje umiejętności podczas "Powiatowego MAM TALENT". Serca zarówno jurorów, jak i publiczności podbiły tancerki z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2.

V Powiatowy Mam Talent - 17.03.2017 · fot.


17 marca w Pszczyńskim Centrum Kultury odbyła się piąta edycja "Powiatowego Mam Talent". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pszczyńskiego. Na deskach PCK zobaczyliśmy 13 występów, m.in. pokazy taneczne, wokalne czy instrumentalne.

- To piękne, że młodzież chce przychodzić na scenę, że chce pokazywać swoje talenty. Gratulujemy wszystkim wykonawcom. Każdy, kto miał odwagę wejść dzisiaj na deski tej sceny, jest tak naprawdę zwycięzcą - podkreślała Agata Lisowicz-Wala, przewodnicząca jury.Ostatecznie w konkursie zwyciężyły uczennice Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, Magdalena Pietryja i Wiktoria Różycka, które zaprezentowały pokaz taneczny. Dziewczyny podbiły również serca publiczności, która przyznała im dodatkową nagrodę. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Piech z PG nr 4 w Pszczynie, z kolei jako trzeci na podium stanął Dawid Bielenin z I LO w Pszczynie.

Dla laureatów przewidziano nagrody pieniężne w formie czeków podarunkowych o łącznej wartości 1000 zł. Podczas konkursu wręczono także dodatkowe wyróżnienia i nagrody.W skład jurorski weszli Agata Lisowicz-Wala, Monika Mendrok-Mika, Iwona Tchórzewska, Michał Czernek, Paweł Mika oraz Marcin Staszek.

Organizatorem konkursu było Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury. Patronat nad imprezą objął starosta pszczyński, Paweł Sadza.Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.