pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 12 marca 2017
  • 13 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2187

Jarmark wielkanocny w Pawłowicach potrwa cztery dni

Za nami:

Gmina Pawłowice zaprasza na kiermasz wielkanocny, który rozpoczął się w niedzielę, 9 kwietnia i potrwa do czwartku, 13 kwietnia.

Jarmark wielkanocny w Pawłowicach
Jarmark wielkanocny w Pawłowicach - 9.04.2017 · fot.


W słoneczne niedzielne popołudnie, 9 kwietnia, tłumy mieszkańców pojawiły się w centrum Pawłowic, aby uczestniczyć w ósmym Jarmarku Wielkanocnym. Przed publicznością wystąpiła orkiestra dęta KWK Pniówek, zespoły Talizman i Retro, a także dziecięcy zespół Fantazja i zespoły taneczne Black Milk Crew.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pawłowicach przygotowały pokaz gotowania oraz degustację żurku wielkanocnego. Dużym powodzeniem cieszyły cukierki promocyjne gminy Pawłowice rozdawane przez wielkanocnego zajączka. Do budki z lodami i goframi ustawiła się kolejka. Janina Lazar uczyła jak robić kwiaty z bibuły, a Leszek Młynarczyk - wykonywać pisanki metodą rytowniczą.

Kiermasz potrwa do czwartku, 13 kwietnia. Na świąteczne zakupy zapraszamy od 10 do 12 kwietnia, w godzinach 9.00-16.00 oraz 13 kwietnia w godzinach 9.00-13.00.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.