pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 marca 2017
  • 18 marca 2017
  • wyświetleń: 933

Koncert Stanisławy Celińskiej w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na niezwykły koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

W związku z chorobą artystki koncert, który miał odbyć się 26 lutego, został przeniesiony na 18 marca, na godzinę 18.00. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność. Informujemy również, że istnieje możliwość dodatkowego zakupu biletów na 18 marca. Wejściówki w cenie 50 zł można zarezerwować telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21 lub mailowo: kasia@kulturasuszec.pl. Rezerwacja jest ważna przez 7 dni, w tym czasie należy uregulować płatność w biurze lub przelewem.

Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która wykonując "Atramentową rumbę" czy też utwory z albumu "Nowa Warszawa" zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem.

"Atramentowa..." to płyta Stanisławy Celińskiej. Aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę - pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji. A wszystko zaczęło się od "Atramentowej Rumby", którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją na Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009.

Warto podkreślić, że występ ten odbył się dokładnie w 40. rocznicę debiutu piosenkarskiego aktorki na VII KFPP Opole 1969 z utworem "Ptakom podobni" (muzyka Roman Orłow i słowa Włodzimierz Ścisłowski). Wówczas przyznano jej wyróżnienie oraz nagrodę za debiut. Po występie z "Atramentową Rumbą" okrzyknięto Stanisławę Celińską polską Cesarią Evorą. Aktorka - tak jak kiedyś Cesaria - potrafi zaczarować publiczność swoim charyzmatycznym głosem i pomimo wielu przeciwności oraz trudów - kocha życie.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.