pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 marca 2017
  • 20 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1276

Kulturalne Wydobycie - konkurs na inicjatywy lokalne w gminie Suszec

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza mieszkańców i mieszkanki gminy Suszec do wzięcia udziału w konkursie mikrograntowym "Kulturalne Wydobycie" na najciekawsze inicjatywy kulturalne w gminie!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty, malowanie graffiti lub inne działania kulturalne, przyjdź do suszeckiego GOK-u!

- Zależy nam, aby zaczęły się realizować Twoje "kulturalne" marzenia - Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - Twój pomysł, GOKowskie pieniądze, wspólna realizacja - zachęcają organizatorzy.

Przeczytaj regulamin, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do GOK-u do 21 kwietnia. Formularz jest dostępny w biurze GOK..

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Zgłoś się do Pani Agnieszki Zielonki-Mitury, telefonicznie: (32) 212-44-91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub za pośrednictwem Facebooka.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.