pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 17 lutego 2017
  • 23 marca 2017
  • wyświetleń: 2011

Powiatowy Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu pszczyńskiego do udziału w VI Powiatowym Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną.

W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne - prace wykonane w grupach nie będą oceniane. Każdy uczestnik może nadesłać 1 pracę o wymiarach kartki pocztowej A5, zaprojektowaną i wykonaną dowolną płaską techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.), umożliwiającą ekspozycję w antyramach.

W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage wykorzystujące gotowe fragmenty pocztówek, reprodukcji, zdjęć oraz wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu, koralików, itp. materiałów sypkich.

Inspiracją do wykonania prac mogą być stroje ludowe, hafty, wycinanki i inne wyroby rękodzieła artystycznego.

Prace należy dostarczyć do biura GOK do 24 marca. Szczegółowych informacji o konkursie udziela pani Joanna Musiolik, tel. (32) 212-44-91 wew. 19, e-mail: joanna@kulturasuszec.pl. Regulamin i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony: www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

43-267 Suszec
ul. Ogrodowa 22

tel. 32 212 44 91
fax 32 212 44 91
kom. 664 006 906

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.