pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 10 lutego 2017
  • 19 lutego 2017
  • wyświetleń: 6599

Weselne prezentacje w Restauracji Zacisze w Brzeźcach

Za nami:

Planujesz wesele? Szukasz odpowiedniego miejsca na imprezę? Zapraszamy na weselne prezentacje, które odbędą się w niedzielę, 19 lutego w godzinach od 14.00 do 20.00 w Restauracji Zacisze w Brzeźcach. W tym czasie uczestnicy będą mogli zobaczyć przystrojoną salę weselną wraz z zapleczem.

Restauracja Zacisze
Restauracja Zacisze · fot.


Właściciele Restauracji Zacisze przygotowali degustacyjne menu. W tym dniu zaprezentują również możliwości kuchni oraz nietypowe propozycje na weselny posiłek. Ponadto uczestnicy będą mogli zobaczyć, jakie weselne zdjęcia i filmy wykonało Studio Dario. a także jak działa pierwszy w Polsce Cocktail Truck.

Z kolei dla Młodych Par marzących o plenerowym weselu ofertę na kompleksową obsługę przygotowała firma Estrada Rybnicka oraz Catering Zacisze. Torty i ciasta zaprezentuje Piekarnia-Cukiernia TJD Nowak, rodzinna firma z tradycjami, najstarsza piekarnia w województwie śląskim. Natomiast suknię ślubną przyszła Młoda Pani będzie mogła znaleźć w ofercie salonu White Diva. Spotkanie urozmaici występ zespół Kontrast oraz kapeli góralskiej Brynioki.

Restauracja Zacisze
Restauracja Zacisze · fot.


Całość poprowadzi Piotr Łapa, dj i konferansjer, który będzie rozmawiał z wystawcami. Restauracja Zacisze zaprezentuje w kameralnym gronie firmy, które współpracują przy organizacji wesel. Wszystkie firmy, które obecne będą na Weselnych Prezentacjach przygotują specjalne rabaty.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje portal pless.pl oraz serwis ślubny zloteobraczki.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.