pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 8 lutego 2017
  • 25 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 2957

III Powiatowe Biennale Grafiki - konkurs plastyczny

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w III Powiatowym Biennale Grafiki.

Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród dzieci i młodzieży grafiki jako dziedziny sztuki oraz różnych technik graficznych, poszerzenie wiedzy o technikach graficznych, propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności twórczej, a także promowanie szczególnie uzdolnionej młodzieży z różnych środowisk i miejsc zamieszkania.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego. Prace mogą być wykonane w technice: monotypii, linorytu, drzeworytu, gipsorytu, kolografii, papierorytu, suchej igły, akwaforty, akwatinty, litografii, szablonu, serigrafii oraz innych technik druku wklęsłego, wypukłego i płaskiego. Tematyka konkursu jest dowolna.

Prace będą przyjmowane do 28 kwietnia (liczy się data wpływu do biura POPP). Rozdanie nagród nastąpi 27 maja podczas XVI Pszczyńskich Prezentacji Dziecięcych Zespołów Regionalnych "Mały Brzym".

III Biennale Grafiki 2017


Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

tel. 32 210-24-98
fax 32 210-24-98

BM / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.