pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 2 stycznia 2017
  • 9 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1703

Spektakl "Eko-Szopa" i świąteczny kiermasz w PCKulu

Za nami:

Dyrekcja Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie zaprasza na przedstawienie teatralne pt. Eko-Szopa w wykonaniu m.in. Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach.

Przedstawienie teatralne odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia o godzinie 17.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Wystąpią przedstawiciele Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach, Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Starej Wsi,
Zakładu Karnego w Cieszynie, Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie oraz Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Scenariusz i reżyseria: Natalia Maria Ruman, natomiast za scenografię odpowiada społeczność Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie. Spektakl został przygotowany w ramach międzynarodowego projektu Pilgrim pt. Ekologia życia - Jesteśmy pielgrzymami na ziemi.

Tego dnia odbędzie się również kiermasz świąteczny przygotowany przez Ośrodek Matka Boża Różańcowa. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Pszczyńskie Centrum Kultury

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551BM / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.