pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 10367

[ZDJĘCIA] Czesław Mozil odwiedził i wsparł Kulejące Anioły

Czesław Mozil przy okazji swojego ostatniego koncertu odwiedził podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Pszczynie. Lider zespołu Czesław Śpiewa znalazł czas, by poznać podopiecznych i pracowników Stowarzyszenia.

Czesław Mozil odwiedził i wsparł Kulejące Anioły - 29.11.2016 · fot.


Najpierw Czesław Mozil przyjechał z wizytą do jeszcze aktualnej siedziby - Dziennego Ośrodka, przy ul. Antesa 1 w Pszczynie. - Naszego gościa przywitały przewodnicząca Zarządu Koła Krystyna Fuławka oraz dyrektor DOREW Katarzyna Labus. Czesław zwiedził wszystkie sale edukacyjne oraz gabinety, przywitał się z wszystkimi dziećmi i kadrą Ośrodka. Swoją obecnością, uśmiechem i miłymi słowami sprawił naszym dzieciom mnóstwo radości - wspominają wizytę pracownicy i podopieczni PSOUU.

Czesław Mozil odwiedził i wsparł Kulejące Anioły · fot.


Następnie lider zespołu Czesław Śpiewa pojechał do nowego Domu w Piasku. - Cały budynek zrobił na nim bardzo duże wrażenie. Na własne oczy zobaczył, w jak komfortowych warunkach będą już wkrótce przebywali podopieczni Stowarzyszenia - komentują pracownicy.

Czesław Mozil odwiedził i wsparł Kulejące Anioły · fot.

BM / pless.pl, źródło: PSOUU Pszczyna

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.