Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 4 listopada 2016
  • 14 listopada 2016
  • wyświetleń: 2325

Koncert "Dzieci dzieciom" po raz trzynasty - zdjęcia i wideo

W środę, 9 listopada w "13" odbyło się kolejne spotkanie z dziećmi, które przybyły, aby posłuchać przygotowanych dla nich wierszy i piosenek oraz wspólnie pobawić się przy dźwiękach muzyki. Co prawda niesprzyjająca pogoda oraz choroby nie pozwoliły stałym gościom na udział w tym spotkaniu, ale i tak zabawa była przednia.Wieczór podobał się zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Grupa młodych wykonawców pod kierunkiem pani Renaty Zborowskiej przygotowała bardzo ciekawy i bogaty program. Przed gośćmi wystąpili: Ola i Zuzia Zborowskie, Madzia Psik, Zuzia Olszowska, Michał Szczypka, Agatka Szwedka, Oliwka Rozmus, Martynka i Karolina Olszowiec.

Dzieci wysłuchały z uwagą mądrych wierszy Marii Konopnickiej, Władysława Bełzy, Elizy Rozdoby, Kazimierza Przylepy, Janusza Minkiewicza i Alicji Barton. Bawiły się wesoło przy akompaniamencie pogodnych piosenek.

Trzynasty koncert "Dzieci dzieciom" - 9.11.2016 · fot.


Na scenie jak zawsze królowały maskotki, na stolikach ustawionych na widowni czekały na widzów (młodych i tych starszych) zdrowe i mniej zdrowe przekąski oraz napoje.

Atmosfera była świetna, co zaobserwować można na zdjęciach. Po koncercie na scenie tradycyjnie pojawiły się chętne dzieci, aby zaprezentować swoje zdolności. Obserwujemy je pilnie i mamy nadzieję, że kiedyś dołączą do stałej obsady kolejnych koncertów.

Już dzisiaj zapraszamy na następny wieczór 11 stycznia 2017 roku!

43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

Renata Zborowska

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA